Yrjö Edelmann färglitografi

409446

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 102/150, färglitografi, ca 56x83 cm

Fack 46

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (8 bud)
2778120
650
2781948
600
2778120
550
2779805
500
2778120
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.