Georges Rouault Tema

409159

GEORGES ROUAULT (1871-1958): Le Laquais, färgakvatint, signerad GR samt daterad 1937, 31x21 cm

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Georges Rouault Tema

Budhistorik (13 bud)
2836369
5 000
2836352
4 800
2836368
4 800
2836352
4 600
2836367
4 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.