Alekssandr Polskich

409132

ALEKSSANDR POLSKICH (Ryssland född 1982), "We don't love you", signerad och daterad 1990, olja på pannå med collage av gjutna bemålade plastfigurer, 60x40 cm

Rum 22

Alekssandr Polskich

Budhistorik (1 bud)

2789358
2016-10-04 11:05:34

2016-10-04 kl 17:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.