Alexander Clemens Wetterling oljemålning

408993

ALEXANDER CLEMENS WETTERLING (1796-1858): Uppsuttna grenadjärtrupper i batalj, signerad och daterad Wetterling Roma 1831, olja på duk, 75x62 cm

Duklagningar

Konst, Äldre måleri, Vapen/Medaljer

Rum 7

Budhistorik (11 bud)
2812777
5 200
2814679
5 000
2812777
4 800
2814491
4 600
2812777
3 200

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.