Akvarell

408990

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap, akvarell, 30x42 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Akvarell

Budhistorik (4 bud)

2785220
450
2785194
2785218
2785194

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.