Väggpendyl Rob Engström

408898

VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, förgyllt fodral med träskurna detaljer samt pastellage, urtavla märkt "Rob. Engström Stockholm", nyckel medföljer, ca 75 x 45 cm

Bruksslitage, 1 dekoration saknas, ej funktionstestat

Klockor/Ur

Hylla 4

Väggpendyl Rob Engström

Budhistorik (1 bud)

2794963
2016-10-06 16:48:11

2016-10-13 kl 21:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.