Rölakanmatta Karin Jönsson

408879

MATTA, rölakan, polykrom geometrisk dekor, sannolikt Karin Jönsson, signerad JK, ca 255 x 175 cm

Bruksslitage, fläckar

Mattor/Textilier

Rölakanmatta Karin Jönsson

Budhistorik (8 bud)
2782719
700
2782140
650
2782717
650
2782140
450
2781460

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.