C. Göran Karlsson färgserigrafi

408870

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad CGK 110/150 , 57,5x57,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (23 bud)
2790859
1 900
2790853
1 800
2790846
1 700
2790852
1 600
2790846

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.