Christian Fredrik Swensson

408438

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Segelbåtar, signerad, olja på duk, ca 68x50 cm

Krackelerad

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Christian Fredrik Swensson

Budhistorik (5 bud)
2785233
2 600
2770929
2 400
2770775
2769331
2769331

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.