Maurice Estève färglitografi

408333

MAURICE ESTEVE (1904-2001): "Bebaros", 1974, signerad och numrerad Etève 26/100, färglitografi, bildmått ca 29x25 cm

Rum 21

Maurice Estève färglitografi

Budhistorik (8 bud)
2793214
3 200
2792621
2789737
2 800
2788584
2 600
2787587
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.