Tekanna silver Thomas Harper II London 1810

407889

TEKANNA, sterlingsilver, Thomas Harper II London 1810, kulfötter, godronnering, höjd inklusive knopp 14 cm, total vikt ca 509 g

pip med lagning, bucklor

Silver

Budhistorik (9 bud)
2785132
3 200
2784964
2784724
2 600
2784523
2773659

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.