Sekretär rokokostil

407838

SEKRETÄR, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerad i olika träslag, beslag i mässing, höjd 103, 76x49 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador, torrsprickor

Ändringar/tillägg
Cites-intyg inkommer

Rum 20

Sekretär rokokostil

Budhistorik (2 bud)

2778435
2768994

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.