Tanto

407537

TANTO, mei, nagasa 21 cm, habaki i silver, tsuka i rockaskinn, kodzuka med pressat fäste med förgylld dekor av kanin mm, saya i svart lack

smärre lackskador

Vapen/Medaljer

Monter 19

Tanto

Budhistorik (28 bud)
2814020
9 400
2814013
9 200
2814006
9 000
2814010
9 000
2814006
8 600

Slutpris SEK:
9 400
901 EUR, 1 058 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.