Flintlåspistol

406526

FLINTLÅSPISTOL, 1700-tal, pipa med graverad dekor, etsat lås, mässingsbeslag, längd 54 cm

skador, omarbetad

Vapen/Medaljer

Flintlåspistol

Budhistorik (18 bud)
2813278
2 800
2813164
2 600
2812489
2 400
2813163
2812489

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.