Carl Milles Tema

405104

CARL MILLES, efter (1875-1955): Lilla europahuvudet, signerad C Milles, patinerad brons, höjd excl 12,5 cm

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

smärre slitage

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Milles Tema

Budhistorik (37 bud)
2836309
12 500
2836308
12 000
2836294
11 500
2836275
11 000
2836291
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.