Pierre Alechinsky Tema

402252

PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Untitled, 1979, signerad och numrerad Alechinsky 62/120, litografi och etsning, 35x26 cm

Ingår i auktionen Grafik & Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Pierre Alechinsky Tema
Budhistorik (20 bud)
2836252
1 900
2836249
1 800
2835942
1 700
2835820
1 600
2835941

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.