Georges Braque Tema

400687

GEORGES BRAQUE (1882-1963): L'Oiseau Blanc, 1961, signerad G Braque epreuve d'artiste, färglitografi, tryckt av Mourlot, Paris, 36x29 cm

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Georges Braque Tema
Budhistorik (43 bud)
2836187
12 000
2836177
11 500
2836175
11 000
2836172
10 500
2836169
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 145 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.