Skrivbord Danmark 1960-tal

400224

SKRIVBORD, Danmark 1960-tal, massiv jakaranda, två lådor i fronten, nyckel medföljer, höjd 74, 200 x 100 cm

Ytligt slitage

Ändringar/tillägg
Citesintyg finns i kundtjänst.

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 13

Skrivbord Danmark 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
2832565
2832018
3 200
2829926
2829924
2817640

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.