Skrivbord Danmark 1960-tal

400223

SKRIVBORD, Danmark 1960-tal, massiv jakaranda, två lådor i fronten, nyckel medföljer, höjd 74, 200 x 100 cm

Ytligt slitage

Ändringar/tillägg
Citesintyg finns i kundtjänst.

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 11

Skrivbord Danmark 1960-tal

Budhistorik (35 bud)
2832633
10 000
2832630
9 800
2832627
9 600
2832629
9 400
2832627
9 200

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.