Skrivbord Danmark 1960-tal

400222

SKRIVBORD, Danmark 1960-tal, massiv jakaranda, två lådor i fronten, nyckel medföljer, höjd 74, 200 x 98 cm

Ytligt slitage

Ändringar/tillägg
Citesintyg finns i kundtjänst.

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 12

Skrivbord Danmark 1960-tal

Budhistorik (11 bud)
2832576
2832575
3 800
2832573
3 600
2832570
3 400
2832420
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.