Skrivbord Danmark 1960-tal

400153

SKRIVBORD, Danmark 1960-tal, massiv jakaranda, två lådor i fronten, nyckel medföljer, höjd 74, 200 x 100 cm

Ytligt slitage

Ändringar/tillägg
Citesintyg finns i kundtjänst.

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 11

Skrivbord Danmark 1960-tal

Budhistorik (25 bud)
2832594
7 000
2832593
6 800
2832587
6 600
2832592
6 600
2832587
6 400

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.