Tema allmoge häst

397278

DALAHÄST, 1900-tal, rödmålad med polykrom dekor, höjd 20, längd 25 cm

Blekt, slitage

Diverse, Allmoge

Monter 32

Tema allmoge häst

Budhistorik (17 bud)
2823836
14 500
2829301
14 000
2823836
11 500
2829250
11 000
2823836
10 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.