Skrin barock

409461

SKRIN, barock, 1700-tal eller äldre, mässingsfoliering på trä, beslag i smide, punsad dekor, inredd med tapet och måleri, höjd ca 27, 30x26 cm

Löst lås, nyckel saknas, skador

Diverse

Rum 12

Skrin barock

Budhistorik (6 bud)
2765597
3 600
2765593
2763528
700
2763425
2762132

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.