Barnserviser

409443

BARNSERVIS, ca 74 dlr, porslin, varierande modeller, bl a Gustavsberg, största terrinens höjd ca 11 cm

Proveniens: Fritz von Dardel, Monetbello, Vaxholm

Slitage och skador

Keramik/Porslin, Leksaker

Barnserviser

Budhistorik (11 bud)
2779102
1 400
2779468
1 300
2779102
2779462
2779102

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.