Einar Jolin

409427

EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad, konstnärens provexemplar, litografi, ca 35x56 cm

Något gulnad

Fack 15

Einar Jolin

Budhistorik (23 bud)
2781505
2781500
1 900
2781503
1 900
2781500
1 800
2781502
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.