Golvur med intarsia

409422

GOLVUR, sannolikt Mjölby intarsia, 1940-tal, fanerat i olika träslag, intarsia med arbetande figurer, höjd ca 185 cm

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendel finns att hämta i Utlämningen

Klockor/Ur

Golvur med intarsia

Budhistorik (5 bud)
2779607
2765282
2762175
2761982
2761934

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.