Månskenslampa 1800-tal

409416

MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets slut, för 1 ljus, polykrom glaskupa med dekor av snöiga hus och väderkvarnar, mässingsplåt, höjd- och sänkbar

Belysning, Taklampor

Rum 17

Månskenslampa 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
2761996
4 200
2766986
2761996
3 800
2766985
3 600
2761996
2 800

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.