Gardingarnityr

409402

GARDINGARNITYR, ca 15 dlr., 1800-tal, mässing samt plåt s. k. pinsback, bestående av gardinomtag, avslut, ringar, längd ca 8-34 cm

Slitagem skador

Diverse

Rum 7

Gardingarnityr

Budhistorik

2016-09-30 kl 10:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.