Skåp i par gustaviansk stil

409333

SKÅP, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerad med björk, höjd ca 95, 87x51 cm

Smärre ytslitage

Rum 11

Skåp i par gustaviansk stil

Budhistorik (23 bud)
2781048
8 400
2780175
8 200
2781047
8 200
2780175
8 000
2774328
7 800

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.