Barnbyrå i mahogny

409326

MINIATYRBYRÅ, 1900-tal, fanérad i mahogny, sengustaviansk stil, höjd ca 30, 38x20 cm

Slitage

Möbler, Diverse

Rum 12

Barnbyrå i mahogny

Budhistorik (8 bud)
2779763
750
2779730
700
2779708
650
2777678
600
2779707
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.