Ikon Rysslnad

409265

IKON, 1800-talets mitt, Ryssland, försilvrad mässingsrisa, monterad i senare ram, ikonens mått 22,5x18 cm

Ytskador, försilvring med slitage

Konst, Äldre måleri, Diverse

Ikon Rysslnad

Budhistorik (17 bud)
2780728
2780529
1 900
2780529
1 800
2776970
1 700
2780523
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.