Greta Gerell oljemålning

409248

GRETA GERELL (1898-1982): Landskap, oljemålning på pannå, signerad och daterad Gerell - 49, 22x32 cm

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2780051
750
2780048
700
2780049
700
2780048
650
2780037
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.