Farjawski oljemålning

409225

FARJAZEWSKI (1900-tal): Stora torget i Warszawa i vintertid, signerad W. Farjazewski, olja på duk, ca 50x75 cm

Fack 24

Farjawski oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2780447
2774823
1 400
2774823
2774822
900
2774820
850

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.