Soffbord 1960-tal

409210

SOFFBORD, 1900-talets mitt, teak, med löstagbar tidningshylla, höjd 57, 120x51 cm

Bruksslitage

Rum 19

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (20 bud)
2780106
1 300
2780101
2780104
2780101
2780099

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.