Stig Claesson färglitografi

409195

STIG CLAESSON (1928-2008), komposition med olika sportgrenar mot Globen, signerad Stig Claesson, numrerad 31/100, färglitografi, motivmått ca 40,5x53 cm

Fack 6

Stig Claesson färglitografi

Budhistorik (13 bud)
2781298
900
2768568
850
2778185
2768568
750
2778184
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.