Nisse Zetterberg oljemålning

409151

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Solig vårvinterdag", signerad och daterad-37, olja på duk, 53x65 cm

Fack 12

Nisse Zetterberg  oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2781287
650
2761971
600

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.