Peter Nyborg oljemålning

409120

PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "To seven Eagles"", signerad och daterad atergo Nyborg , 2014, olja på duk, ca 70x90 cm

Fack 30

Peter Nyborg oljemålning

Budhistorik (33 bud)
2778489
4 200
2778577
2778489
3 800
2778545
3 600
2778489
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.