Kolhämtare mässing

409050

KOLHÄMTARE, 1800-talets senare hälft, mässing, höjd ca 50 cm

Bruksslitage, smärre buckla, lagning, bristningar.

Metall

Hylla 4

Kolhämtare mässing

Budhistorik (20 bud)
2778215
1 300
2777970
2778214
2777970
2777625

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.