Cigarettetui silver S:t Petersburg

409024

CIGARETTETUI, silver, S:t Petersburg 1871, med svenska importstämplar, namngravyr i guld, invändigt förgylld, 11 x 6 cm, vikt ca 133 g

Silver

Budhistorik (15 bud)
2777659
2776324
2 800
2777658
2 800
2776324
2 600
2777050
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.