Salongsbord gustaviansk stil

409011

SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1900-talets början, fanerat med mahogny, lister, beslag och fothyllsor i mässing, höjd ca 75, 74x55 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, fukskador, beslag saknas

Rum 4

Salongsbord gustaviansk stil

Budhistorik (1 bud)

2773979
2016-09-27 17:43:57

2016-09-30 kl 19:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.