Pottskåp

409009

POTTSKÅP, 2 st., snarlika,1800-tal, England, mahogny, handtag i mässing, höjd ca 78-82 cm

Skador

Rum 5

Pottskåp

Budhistorik (7 bud)
2779424
2 400
2779781
2779424
1 600
2777194
2777194

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.