Silverskål på fot

408996

SKÅL på fot, TUMLARE, silver, 1800-tal, godronnerad, skålens höjd 10, diameter 15,5 cm, totalvikt ca 178 g

Skador och lagningar

Silver

Monter 3

Silverskål på fot

Budhistorik (5 bud)
2777676
2776108
650
2771193
600
2765621
550
2759853

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.