Väggtextil 1900-talets andra hälft

408946

VÄGGTEXTIL, 1900-talets andra hälft, bård av blommönster, ca 325x227 cm

Smärre slitage

Mattor/Textilier

Budhistorik (2 bud)

2776586
2774109

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.