M Pyk Provence

408943

MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Skador: Oramad

Oramad

M Pyk Provence

Budhistorik (6 bud)
2770584
2777903
950
2770584
900
2777897
850
2770584

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.