Carl Hjalmar Norrström ståletsning/spegel

408913

CARL HJALMAR NORRSTRÖM, spegel med ståletsad ram med motiv av havsklippa med björn och fåglar, signerad C HJ Norrström, monterad/skruvad på trä, ca 22,5 x 31,5 cm

Oxideringar, smuts

Speglar, Diverse

Monter 9

Budhistorik (3 bud)

2777047
2766592
2762065

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.