Matbord

408911

MATBORD, 1900-talets slut, Danmark, märk sorö stolefabrik, made in danmark, höjd ca 71,5, 170x112, 2 inläggskivor vardera 60 cm

Slitage, repor, smärre fanerskador

Rum 22

Matbord

Budhistorik (1 bud)

2778374
2016-09-29 15:59:13

2016-09-29 kl 16:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.