Salongsbord nyrokoko

408905

SALONGSBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, bemålat, skuren dekor, förgylld dekor, stenskiva, höjd ca 76, 86x60 cm

Rum 21

Salongsbord nyrokoko

Budhistorik (11 bud)
2779258
1 700
2779254
1 600
2779251
2779248
1 400
2779226
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.