Karmstol Louis XV-stil

408902

KARMSTOL, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, brunbetsad, skuren dekor, stoppad sits, rygg och karmar i grönrutig klädsel, sitthöjd ca 44 cm

Smärre ytskador

Rum 7

Karmstol Louis XV-stil

Budhistorik (3 bud)

2765054
500
2759952
450
2759952

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.