Målningar fiskar

408891

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Akvariet, signerad, olja på duk, 61x93 cm

Fack 36

Målningar fiskar

Budhistorik (2 bud)

2779066
2775407

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.