Karmstolar Louis XVI-stil

408887

KARMSTOLAR, omkring 1900-tal, Louis XVI-stil, förgyllda, skuren dekor, stoppade sitsar, rygg och armstöd, sitthöjd ca 42 cm

Smärre ytskador

Rum 17

Karmstolar Louis XVI-stil

Budhistorik (13 bud)
2761865
2761864
1 400
2761863
1 300
2761862
2761860

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.